Program stażowy 2015

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż uruchomiliśmy nabór na staże w Brukseli w terminie 15.03-15.05, 30.08-30.10, 7.11-19.12, które skierowane są do pracowników JST, Członków Zwyczajnych Stowarzyszenia "Europa Kujaw i Pomorza". Oferujemy Państwu staże w brukselskich biurach deputowanych do Parlamentu Europejskiego z Województwa Kujawsko-Pomorskiego połączone ze stażami w Biurze Informacyjnym Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Brukseli.

Wymagane dokumenty: wypełniony formularz zgłoszeniowy osobowy wraz z uzasadnieniem potrzeby odbycia stażu oraz ewentualne dokumenty potwierdzające znajomość języków obcych należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 16 lutego br.

Decyzję o zakwalifikowaniu maksymalnie 5 kandydatów na każdy termin podejmie Zarząd Stowarzyszenia do dnia 20 lutego br. Dnia 23 lutego 2015 r. odbędzie się test z języka angielskiego dla osób zakwalifikowanych do dalszego etapu selekcji. Ostateczną decyzję o wyborze kandydatów na staże podejmą deputowani do Parlamentu Europejskiego wraz z dyrektorem Biura Informacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Brukseli do 27 lutego 2015 r.
Tego dnia dostaną również Państwo informacje o decyzji.

Zasady Programu stażowego 2015 - pobierz

Formularz zgłoszeniowy - pobierz

brak nadchodzących wydarzeń.