Konferencja „Z Limy do Paryża - w kierunku porozumienia klimatycznego”

Komitet Regionów wraz ze Stowarzyszeniem Władz Regionalnych Na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju i Stowarzyszeniem Regionów Francuskich zaprasza do udziału w konferencji „Z Limy do Paryża - w kierunku porozumienia klimatycznego”, która odbędzie się 4 maja br. budynku Jacques Delors w Brukseli.
Wydarzenie skupi się głównie na omówieniu roli regionów i miast we wdrażaniu ambitnego porozumienia dotyczącego Unii Energetycznej, które zostało przyjęte w Paryżu w grudniu 2014 roku. Konferencja będzie również okazją do debaty nad opinią Komitetu Regionów w tej sprawie, która jest  następstwem komunikatu Komisji Europejskiej w sprawie Protokołu Paryskiego.
Sprawozdawczyni, pani Annabelle Jaeger (FR / PSE), przedstawi projekt opinii i poprowadzi dyskusę na ten temat w ramach obecnego dialogu między instytucjami UE.

Dzięki szerokiej gamie prelegentów konferencja będzie doskonałą okazją do przekazania informacji i omówienia aktualnego stanu negocjacji w sprawie Protokołu Paryskiego.
W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Więcej informacji: cor.europa.eu.

brak nadchodzących wydarzeń.