„I Forum Rozwoju Miast i Regionów – perspektywy rozwoju inteligentnych miast w województwie kujawsko-pomorskim”

Kujawsko-Pomorskie Samorządowe Stowarzyszenie „Europa Kujaw i Pomorza” serdecznie zaprasza na Kongres pn. „I Forum Rozwoju Miast i Regionów – perspektywy rozwoju inteligentnych miast w województwie kujawsko-pomorskim”, który odbędzie się 23 września br. w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu.

Powyższe wydarzenie stanowi platformę wymiany wiedzy i dobrych praktyk w dziedzinie kreowania rozwoju nowoczesnych i zrównoważonych miast. W roli prelegentów wystąpią eksperci z kraju i z zagranicy, którzy zaprezentują m.in. możliwości pozyskania wsparcia na przedsięwzięcia tego typu. Ponadto zaplanowano wystąpienia praktyków, którzy posiadają doświadczenie w realizacji projektów z zakresu smart cities.

Uczestnicy kongresu otrzymają publikację pt. „Inteligentne miasta – idea, koncepcje i wdrożenia", która została wydana w ramach projektu "Inteligentne miasto" - innowacyjne rozwiązania technologicznei proekologiczne dla miast Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Nabór uczestników odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na naszej stronie internetowej  i trwa do 18 września br.

 Program forum - pobierz

Dofinansowano z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu w ramach projektu "Inteligentne miasto" - innowacyjne rozwiązania technologiczne i proekologiczne dla miast Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

brak nadchodzących wydarzeń.