Konferencja "Sztuczna inteligencja w medycynie" - 30 listopada 2021 r.

Sztuczna inteligencja oraz nowoczesne technologie coraz częściej stają się integralną częścią systemu ochrony zdrowia. Wspierają lekarzy podczas diagnozy oraz wyboru sposobu leczenia pacjenta, organizują pracę małych i dużych placówek medycznych. Tworzenie oprogramowania dla nowoczesnego sprzętu medycznego to prężnie rozwijająca się dziedzina gospodarki. W związku z powyższym mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję „Sztuczna inteligencja w medycynie”, której organizatorem jest Departament Cyfryzacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Podczas spotkania zaprezentujemy Państwu aktualny stan wdrażania projektu pn. „Budowa kujawsko-pomorskiego systemu udostępniania elektronicznej dokumentacji medycznej - I etap” w naszym województwie oraz dobrą praktykę realizowaną w ramach powyższego projektu. Ponadto przedstawimy najciekawsze rozwiązania wprowadzane obecnie do sektora medycznego w kraju i na świecie. Zaprezentujemy również w jaki sposób proces ten zorganizowany jest w Belgii.

Kiedy i gdzie

Konferencja odbędzie się 30 listopada br., o godzinie 10.00 w siedzibie Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. przy ul. Włocławskiej 167 w Toruniu, w sali 203 (I piętro).

Spotkanie zorganizowane zostanie w formie hybrydowej: zarówno na miejscu jak i on-line - rozpoczęcie wydarzenia o godz. 10:00.

 

  • Link do transmisji na Facebooku:

https://www.facebook.com/europa.ekip/posts/1067464617365007          

  • Link do transmisji na YouTube:

https://youtu.be/8I1NQAJISpY

 

 

Rejestracja

Obowiązuje rejestracja na konferencję: https://forms.gle/RFYh8nZGZm2czTcp7

Termin rejestracji upływa 26 listopada br.

Program wydarzania

Program wydarzenia dostępny jest tutaj (.pdf)


 

Spotkanie informacyjne: "Programy Interreg Region Morza Bałtyckiego, Interreg Europa Środkowa, Interreg Europa 2021-2027 dla Województwa Kujawsko-Pomorskiego".

Termin: 11 stycznia 2022 r. godz 10:00

Pobierz: Program spotkania (.pdf)

Wydarzenie zakończone.