Program stażowy 2022 - nabór uzupełniający

UWAGA - startuje nabór uzupełniający (07.03.2022 r.)

Zgodnie z zapisami Regulaminu Programu Stażowego, Zarząd Kujawsko-Pomorskiego Samorządowego Stowarzyszenia „Europa Kujaw i Pomorza” w dniu 28 lutego 2022 r. podjął decyzję o ponowieniu naboru na staż w terminach, które pozostały wolne po przeprowadzeniu pierwszego naboru.

Terminy stażu w naborze uzupełniającym:

08 – 23.06 – staż w Biurze Regionalnym Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Brukseli (dwie osoby)

30.11 – 15.12 – staż w Biurze Regionalnym Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Brukseli (dwie osoby)

Nabór na wolne terminy odbędzie się w następujący sposób:

1. 7 marca 2022 r. – ogłoszenie naboru na stronie www.ekip.kujawsko-pomorskie.pl oraz rozesłanie informacji o naborze drogą mailową do członków Stowarzyszenia (zgłoszenia należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. );

2. 21 marca 2022 r. – zamknięcie naboru;

3. 22 marca 2022 r. – decyzja Przewodniczącego Zarządu Stowarzyszenia o zakwalifikowaniu zgłoszonych kandydatów do dalszego etapu;

4. 23 marca 2022 r. – test z języka angielskiego i znajomości zagadnień i polityk Unii Europejskiej (siedziba Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, ul. Włocławska 167, budynek A, sala 246, Toruń; godz. 11.00);

5. Decyzja Zarządu Kujawsko-Pomorskiego Samorządowego Stowarzyszenia „Europa Kujaw i Pomorza” o wyborze kandydatów na stażystów - do 25 marca 2022 roku.

6. Ostateczna decyzja Posłów do Parlamentu Europejskiego oraz dyrektora Biura Regionalnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Brukseli o wyborze stażystów - do 1 kwietnia 2022 r.

• Formularz aplikacyjny dla kandydata na staż w Brukseli - Nabór uzupełniający na 2022 rok (.docx)

Rekomendacje NGO - wzór (.docx)

-------------------------------

Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki oraz Członkowie Parlamentu Europejskiego Radosław Sikorski i Kosma Złotowski, we współpracy z Kujawsko-Pomorskim Samorządowym Stowarzyszeniem „Europa Kujaw i Pomorza” z siedzibą w Toruniu, oferują program stażowy w brukselskich biurach Posłów do Parlamentu Europejskiego z województwa kujawsko-pomorskiego oraz w Biurze Regionalnym Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Brukseli. 

Uczestnicy

Program stażowy skierowany jest do:

a) pracowników Jednostek Samorządu Terytorialnego (dalej: „JST”), zatrudnionych przez członków zwyczajnych stowarzyszenia;

b) pracowników jednostek organizacyjnych oraz spółek, których większościowym udziałowcem jest JST – członek zwyczajny stowarzyszenia;

c) organizacji pozarządowych z terenu JST – członków zwyczajnych stowarzyszenia rekomendowanych przez odpowiednią JST. 

Okres realizacji

Tegoroczny program stażowy realizowany będzie w terminach od 20 marca do 15 grudnia br.

Regulamin programu stażowego oraz formularz aplikacyjny

Szczegółowe informacje na temat programu, wymagania dot. kandydatów, warunki stażu, terminy, zakresy obowiązków stażystów oraz etapy procesu rekrutacyjnego znajdują się w poniższym dokumencie:

• Program Stażowy Kujawsko-Pomorskiego Samorządowego Stowarzyszenia „Europa Kujaw i Pomorza” na 2022 rok (aktualny na dzień 04.03.2022) (.pdf)

UWAGA - informujemy o zmianie w regulaminie:

Było: "Stażysta otrzyma 1695 EUR  ze środków Parlamentu Europejskiego",
Jest: "Stażysta otrzyma 1374 EUR ze środków Parlamentu Europejskiego".

Zmianie uległ termin podjęcia decyzji o wyborze kandydatów na stażystów, którą podejmuje Zarząd. Decyzja zostanie podjęta do 28 lutego 2022 roku.

Formularz aplikacyjny do pobrania

• Formularz aplikacyjny dla kandydata na staż w Brukseli (.docx)

Rekomendacje NGO - wzór (.docx)

Termin składania dokumentów

Proces aplikacyjny trwa od 9 lutego (środa) do 22 lutego (wtorek). Wypełnione wnioski należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Konferencja: Jak technologie cyfrowe rewolucjonizują branżę opieki zdrowotnej.

Termin:  7. czerwca 2022 r. godz 10:00

Pobierz: Program konferencji (.pdf)

Rekrutacja na wydarzenie zakończona.