Program stażowy 2022 - Bruksela #1

30 kwietnia br. zakończył się staż kolejnej uczestniczki naszego programu, zrealizowany we współpracy z Biurem Regionalnym WK-P w Brukseli oraz regionalnymi deputowanymi do Europarlamentu. P. Agnieszka Pruszak, pracownik Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu, w okresie marzec/kwiecień br. miała okazję uczestniczyć w pracach Biura Poselskiego p. Radosława Sikorskiego.

Zakres obowiązków

Stażystka w trakcie pobytu w Brukseli poznała zasady działania Parlamentu Europejskiego. Współpracowała z biurem posła Sikorskiego w przygotowaniu materiałów i wydarzeń. Z uwagi na specyfikę swojej pracy uczestniczyła w spotkaniach Komisji Zatrudnienia i Spraw Socjalnych, śledziła także sesję tematyczną Konferencji w sprawie przyszłości Europy.

Cenne doświadczenie

Uczestnicy programu stażowego EKiP mają szansę zdobycia cennego doświadczenia w kontekście funkcjonowania jednej z najważniejszych instytucji Unii Europejskiej oraz poznania specyfiki i wymiaru działalności europejskiej przez pryzmat codziennej pracy. Więcej szczegółów na temat naszego programu stażowego można znaleźć w zakładce Projekty i Działalność.


 

Konferencja: Jak technologie cyfrowe rewolucjonizują branżę opieki zdrowotnej.

Termin:  7. czerwca 2022 r. godz 10:00

Pobierz: Program konferencji (.pdf)

Rekrutacja na wydarzenie zakończona.