Spotkanie z misją przyjazdową z Azji Centralnej

W dniach 17-20 maja 2022 r. Kujawsko-Pomorskie Samorządowe Stowarzyszenie „Europa Kujaw i Pomorza” zorganizowało misję przyjazdową przedstawicieli biznesu i dyplomatów z państw Azji Centralnej. Wizyta związana była z odbywającym się w dniach 18-20 maja w Toruniu IX Międzynarodowym Kongresem Azjatyckim.

Skład delegacji

W składzie delegacji z krajów azjatyckich znaleźli się przedsiębiorcy i przedstawiciele dyplomatyczni z Azerbejdżanu, Kazachstanu i Uzbekistanu.

Spotkanie zorganizowane wraz z Toruńską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A.

20 maja goście uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym we współpracy z Toruńską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A., podczas którego zaprezentowano działania agencji oraz projekt pn. „Telemedycyna”, realizowany na terenie naszego regionu przez spółkę Conectio. Nasi goście zapoznali się ponadto z działalnością IoT North Poland HUB, profilem firmy NMG S.A. odbyli także spacer po siedzibie Exea Data Center. W kolejnej części dnia Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zorganizowała lunch biznesowy w formie spotkań B2B, w którym wzięły również udział firmy z regionu.

Więcej informacji

Szczegółowe informacje na temat IX Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego można zaleźć tutaj: 

https://kongresazja.pl/index.php/pl/


 

 • Konferencja "Kierunki rozwoju digitalizacji i udostępniania zasobów dziedzictwa regionalnego i kultury on-line".

Termin:  18 pażdziernika 2022 r.

Pobierz: Program konferencji (.pdf)