Europejski Tydzień Regionów i Miast: Zaproszenie na warsztat dotyczący przyciągania i zatrzymywania talentów w regionach [10 października 2023, godz. 14.30-15.30, Bruksela] (11.08.23)

Serdecznie zapraszamy do udziału w interaktywnym warsztacie w ramach tegorocznej edycji Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast zatytułowanym „Przyciąganie i zatrzymywanie talentów: strategie regionalne.”

Warsztat odbędzie się 10 października 2023 r. o godzinie 14.30 w siedzibie Biura Informacyjnego Województwa Wielkopolskiego przy rue Montoyer 21 w Brukseli.

W trakcie warsztatu przedstawiciele regionów z Polski (województwo wielkopolskie i województwo kujawsko-pomorskie), Czech (Morawy Południowe) oraz Chorwacji (Wschodnia Slawonia, Baranja i Zachodni Srem) przybliżą kwestie związane z przyciąganiem i zatrzymywaniem talentów oraz zaprezentują swoje strategie w tym obszarze.

Województwo Kujawsko-Pomorskie będzie reprezentował Marszałek  Województwa Piotr Całbecki.

Po debacie odbędzie się networking!

Uczestnictwo w spotkaniach organizowanych w ramach Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast jest bezpłatne.

Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim.

Rejestracja znajduje się pod tym linkiem. Każdy uczestnik wydarzenia musi założyć konto na oficjalnej platformie z wykorzystaniem EU Login.

Źródło

Biuro Regionalne WK-P w Brukseli


 

Wizyta studyjna Sachsen-Anhalt - dobre praktyki z zakresu rewitalizacji i zrównoważonego rozwoju.

Termin: 24 - 27 czerwca 2024 r.

Rejestracja zakończona.