Konkurs o przyszłości UE


Regulamin konkursu dostęny jest na stronie: ec.europa.eu.
Więcej informacji
Rozszerzenie Unii Europejskiej zlikwidowało w Europie bariery, jednocząc kontynent wokół wspólnych celów i wartości jego mieszkańców. Już na samym początku Unia Europejska postawiła sobie dwa główne cele: pokój i stabilność kontynentu europejskiego. Z biegiem czasu cele te zachęcały kolejne państwa do dołączenia do sześciu państw-założycieli. Dziś Unia Europejska skupia 28 państw członkowskich, a jej drzwi są otwarte dla kolejnych państw, które chciałyby do niej przystąpić i podjąć się szerzenia pokoju, demokracji, stabilności i dobrobytu. Proces ten obejmuje: Albanię, Bośnię i Hercegowinę, byłą Jugosłowiańską Republikę Macedonii, Islandię (negocjacje z Islandią zostały zawieszone w związku z decyzją islandzkiego rządu), Kosowo*, Czarnogórę, Serbię i Turcję.
Kontakt
Więcej informacji na temat konkursu: Rachel Harding; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pytania na temat rozszerzenia UE: Anca Paduraru Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wizyta studyjna Green Week 2019 

Bruksela 14.05.19- 17.05.2019

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA.