Konkurs z okazji trzydziestolecia programu Erasmus

Z okazji trzydziestolecia programu Erasmus (obecnie Erasmus+) chcielibyśmy poznać Twoje najlepsze wspomnienia związane z udziałem w tym programie. Może Erasmus+ pomógł Ci wejść na ścieżkę zawodową albo spotkać kogoś, kto Cię zainspirował? Opowiedz nam swoją historię.
Do 15 kwietnia prześlij nam zdjęcie lub nagranie wideo mówiące o tym, co dobrego przyniósł Ci program Erasmus+ . Dołącz do niego tekst (około 100 słów) podsumowujący Twoje doświadczenia. Bądź kreatywny! Następnie oddaj swój głos na te prace konkursowe, które Ci się najbardziej spodobają!
Jeszcze przed upływem 15 kwietnia rozdamy 4 bony podróżne o wartości 100 euro za najbardziej inspirujące teksty. Ale to nie wszystko – zwycięzca wyłoniony w głosowaniu publiczności otrzyma nagrodę w postaci bonu podróżnego o wartości 600 euro!
Każdy, kto w ostatnich 30 latach studiował, odbywał staż, wyjechał na wymianę młodzieży lub do pracy wolontariackiej, uczestniczył w szkoleniu dla nauczycieli, osób pracujących z młodzieżą albo trenerów sportowych, czy też w jakikolwiek inny sposób brał udział w programie Erasmus albo Erasmus+.
Nie zapomnij podzielić się swoją historią również w mediach społecznościowych! # ErasmusPlus
Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej: ec.europa.eu.

 

 

Wizyta studyjna „Dobre praktyki w realizacji i wdrożeniach systemów informatycznych" (10 marca 2020 r.)

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA.