Program Stażowy 2016

Uprzejmie informujemy, iż uruchomiliśmy nabór na staże w Brukseli w terminie 01.03-30.04, 01.09-30.10, 02.11-21.12, które skierowane są do pracowników JST, Członków Zwyczajnych Stowarzyszenia "Europa Kujaw i Pomorza". Oferujemy Państwu staże w brukselskich biurach posłów do Parlamentu Europejskiego z Województwa Kujawsko-Pomorskiego połączone ze stażami w Biurze Informacyjnym Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Brukseli.
Wymagane dokumenty: wypełniony formularz zgłoszeniowy osobowy wraz z uzasadnieniem potrzeby odbycia stażu oraz ewentualne dokumenty potwierdzające znajomość języków obcych należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 22 stycznia br.
Decyzję o zakwalifikowaniu maksymalnie 5 kandydatów na każdy termin podejmie Zarząd Stowarzyszenia do dnia 29 stycznia br. Dnia 26 stycznia 2016 r. odbędzie się test z języka angielskiego dla osób zakwalifikowanych do dalszego etapu selekcji. Ostateczną decyzję o wyborze kandydatów na staże podejmą posłowie do Parlamentu Europejskiego wraz z dyrektorem Biura Informacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Brukseli do 5 lutego 2016 r.
Tego dnia dostaną również Państwo informacje o decyzji.

Program stażowy 2016 - pobierz

Formularz zgłoszeniowy - pobierz

 

brak nadchodzących wydarzeń.