Seminarium „Porozmawiajmy o rewitalizacji” – 9 stycznia br. Warszawa (04.01.24)

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Związek Miast Polskich serdecznie zapraszają na seminarium odbywające się w ramach Forum Rozwoju Lokalnego pt. „Porozmawiajmy o rewitalizacji”.

Kiedy i gdzie?

Seminarium odbędzie się 9 stycznia 2024 r. w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej w Warszawie, przy ul. Wspólnej 2/4 w sali im. Grażyny Gęsickiej.

Temat spotkania

Spotkanie będzie okazją do zainaugurowania inicjatyw wsparcia rewitalizacji w Polsce realizowanych we współpracy z urzędami marszałkowskimi oraz Narodowym Instytutem Dziedzictwa. Porozmawiamy o finansowaniu działań rewitalizacyjnych z programów regionalnych. Będziemy także prezentować dobre praktyki prowadzenia procesów rewitalizacji z polskich miast oraz dyskutować jak prowadzić rewitalizację, aby wraz z ożywieniem obszaru rewitalizacji przyczyniała się do jakościowego rozwoju całego miasta.

Szczegółowe informacje

Szczegółowy program seminarium można znaleźć tutaj.

Zgłoszenia

Zgłoszenia chęci udziału należy dokonać do 5 stycznia na poprzez formularz kontaktowy.

Więcej

Więcej informacji na temat działań rewitalizacyjnych prowadzonych na szczeblu krajowym i regionalnym znajduje się w Krajowym Centrum Wiedzy o Rewitalizacji.


 

brak nadchodzących wydarzeń.